Bagalio

bagalio.cz

Rok

2016

Popis

Rostoucí e-shop, který nabízí kvalitní a rozmanitý sortiment „bagáže“. Internetový obchod začal působit v roce 2010 pod názvem BatohyBrašny a od té doby ušel řádný kus cesty. Nyní se může pochlubit variantou e-shopu pro slovenský trh nebo kamennou prodejnou. I přes úspěšný vzestup si stále zachovává přátelský přístup, který panuje jak ve vztahu k zákazníkům, tak mezi zaměstnanci. Jsme rádi, že můžeme být svým dílem nápomocni i my, a moc se těšíme na to, kam se Bagalio našimi společnými silami posune.

Spolupráci s e-shopem jsme navázali na konci roku 2016.
E-shop je postaven na e-commerce platformě Magento. Máme na starosti především údržbu a implementaci nových funkcionalit.

Dočasná stránka Bagalio
Dočasná stránka Bagalio.

Dne 1. března prošel e-shop velkou změnou. Došlo ke změně názvu a původní BatohyBrašny nahradilo Bagalio. Na procesu přejmenování jsme mohli přispět svou troškou i my, a to úpravami samotného e-shopu spolu s vytvořením dočasné stránky. Protože se velké změny na webech dělají zpravidla v noci, střihli jsme si noční šichtu a ještě před ránem spustili novou přejmenovanou verzi obchodu. V tomto případě nám mírná úprava pracovní doby nedělala problém.

Kamenná prodejna Bagalio na Křenové ulici v Brně
Kamenná prodejna Bagalio na Křenové ulici v Brně.

Naše spolupráce s Bagaliem nekončí e-shopem a už teď se podílíme na realizaci dalších zajímavých projektů. Již brzy se můžete těšit např. na cestovatelský portál, na němž se vašimi průvodci po světě stanou pandy červené, maskoti Bagalia.

Najdete nás také na: