Fyzioterapie Kremlová

www.fyzioterapie-kremlova.cz

Rok

2015

Popis

Mgr. Ludmila Kremlová se věnuje diagnostice, terapii a poradenství v oblasti fyzioterapie. Jejím cílem je pomáhat lidem od bolesti pohybového aparátu. Rozhodla se proto založit vlastní ordinaci. Kontaktovala nás kvůli realizaci kompletní grafické identity jejího nového podnikání. Společným cílem bylo dát ordinaci identitu vyzařující důvěryhodnost a profesionalitu směrem k pacientům.

Mgr. Ludmila Kremlová měla jasnou představu o použití kombinace žluté a zelené barvy - ty působí na návštěvníky uklidňujícím, pohodovým a pozitivním dojmem. Logo jako základní stavební kámen grafické identity, má znázorňovat lehkost pohybu jako výsledek společné práce terapeutky a pacienta.

Logo

Dalším krokem bylo vytvoření webové prezentace, na které se návštěvník dozví nejen základní informace, ale která je také zdrojem cenných rad z oblasti fyzioterapie. Zároveň je web navržen tak, aby byl spolu s veškerým obsahem lehce přístupný na různých typech přenosných zařízení.

Součástí projektu bylo také vytvoření vizitek, dárkových poukazů a plakátu jak pro výlep, tak pro místní zpravodaj.

Tablet

Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat s paní Mgr. Ludmilou Kremlovou na tomto projektu. Nejen, že má teď ordinace svou osobitou tvář, ale dostali jsme také školení pro nás velmi důležité. Víme, jak správně sedět na židli, předcházet bolesti zad a mít tak možnost věnovat se svým klientům bez omezení.
Můžeme tedy Mgr. Kremlovou jen doporučit.

Vizitky

Tvůrci mých firemních webových stránek jsou mladí, plní elánu a nadšení. Jejich chování je velmi profesionální. Jsou spolehliví, rychlí, vstřícní. Pomohli mi s vizuálním stylem firmy, vytvořili logo, vizitky, letáky, poukazy. Spolupráce s nimi je skvělá. Vřele doporučuji.

Mgr. Ludmila Kremlová

Najdete nás také na: