Panda jede

pandajede.cz

Rok

2017

Popis

Panda jede je projekt e-shopu Bagalio, který v poslední době prošel velkými úpravami – změnil si jméno (dříve BatohyBrašny) a spolu s tím logo i motto. Nynější slogan Cesta začíná poukazuje nejen na jejich nový start, ale i tento projekt, který má lidem usnadnit cestování a podpořit touhu objevovat svět. V pokračující spolupráci s Bagaliem jsme vytvořili cestovní portál pandajede.cz, na němž se dá nalézt interaktivní mapa a blog, a zapojit se tak do cestování po celém světě s průvodci a zároveň maskoty tohoto e-shopu – partičkou červených pand.

pandí ilustrace
Ilustrace pand.

Bagalio nenabízí jen cestovatelský sortiment nejrůznějších zavazadel či doplňků, zajímá se také o životní prostředí a kromě podpory třídění odpadu, recyklace materiálu či nabídce ekovýrobků adoptovali také ohroženou pandu červenou ze ZOO Brno. Tato roztomilá a zvídavá panda se stala ideální předlohou pro vytvoření pandího průvodce, který není pouze jeden, ale rovnou celá skupina šestičlenného Pandemonia. Každá z pand má svou vlastní charakteristiku a jejich grafické ztvárnění prošlo řadou úprav, než byla nalezena ta správná podoba korespondující s jejich různorodými osobnosti. O to víc nás těší, že výsledná grafická podoba pand má být k vidění i na dalších místech e-shopu Bagalia, nikoliv pouze na cestovním portálu.

Na interaktivní mapě cestovního portálu je možné přehledně pozorovat, jaké kontinenty i konkrétní místa již pandy a jejich cestovní parťáci navštívili. Amerika, Afrika, Evropa i Asie – tam všude už malé plyšové pandí krůčky zanechaly stopy. Doprava je různorodá, neboť pandy zvládají cestu jak letecky, tak na koloběžce či pionýru. Na blogu si lze přečíst jejich osobité vyprávění zážitků, tipy či postřehy z cest, kam se v podobě plyšových figurek dostala.

Panda jede - mapa
Interaktivní mapa Panda jede.
Panda jede - blog
Blog Panda jede.

Plyšové Pandemonium se začíná pořádně rozjíždět, a tak je možné, že na některého z členů v blízké době narazíte.

Najdete nás také na: