Fotograf Tomáš Musil

www.tomas-musil.cz

Rok

2016

Popis

Tomáš Musil je mladý nadšený fotograf. Nejčastějším cílem jeho objektivu jsou auta, rád ale fotí také přírodu, lidi a sport. S Tomášem spolupracujeme již 5 let. V roce 2012 nás poprvé oslovil a společně jsme vytvořili jeho webové portfolio. O 4 roky později se rozhodl, že je čas na redesign webu a grafické identity.

Fotografie jsou na webu fotografa to hlavní. Touto myšlenkou jsme se celou dobu řídili a spolu s Tomášem jsme přivedli k životu aktualizovanou verzi jeho portfolia. Velké a kvalitní fotografie hrají na webu hlavní roli spolu s minimalistickou monochromatickou grafikou, která jemně dotváří výsledný dojem.

Tablet

Sebelepší portfolio je k ničemu pokud se na něm nic neděje a nepřibývají aktuální fotografie. Proto celý web běží na CMS Handler s modulem fotogalerie. Tomáš si tak může spravovat a přidávat nové fotografie levou zadní.

Na spolupráci jsem ocenil především maximální úsilí v naplnění mých požadavků, tvůrčí schopnosti při zpracování a také rychlou a bezproblémovou domluvu. S výsledkem jsem byl maximálně spokojený.

Tomáš Musil

Najdete nás také na: